PASCO Garlic & Ginger Pure Paste 270g
€ 3,39
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Bespaar tijd in de keuken met Pasco Knoflook & Gember Pure Pasta. Deze handige mix combineert de aromatische smaken van knoflook en gember, perfect om toe te voegen aan wokgerechten, marinades en sauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 368 kJ / 87 kcal |
| Vet | 2.5 g |
| waarvan verzadigd | 0.3 g |
| Koolhydraten | 11 g |
| waarvan suikers | 1.6 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 3.8 g |
| Zout | 2.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!