PHU QUOC Premium Fish Sauce 520ml
€ 10,39
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Geef je gerechten een authentieke Aziatische smaak met deze premium vissaus. Perfect voor het eenvoudig bereiden van roerbakgerechten, soepen, hot pots en instant maaltijden. Voeg een umami-rijke diepte toe aan al je favoriete recepten. Onmisbaar in elke keuken!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 418 kJ / 100 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 0 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 26 g |
| Zout | 9.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!