Andere Opties
Beschrijving
Voeg een vleugje natuurlijke zoetheid toe aan uw kookkunsten met Pido Palmsuikerpoeder. Deze ongeraffineerde suiker wordt gemaakt van het sap van palmbomen en biedt een unieke karamelachtige smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1575 kJ / 375 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 100 g |
| waarvan suikers | 100 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.1 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!