PINOY KITCHEN Ice Cream Pandan Party 500ml
€ 5,49
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Ervaar een unieke en geurige smaak met Pinoy Pandan-ijs. Dit romige ijs is doordrenkt met de essentie van pandanbladeren, een populair ingrediënt in de Zuidoost-Aziatische keuken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 375 kJ / 91 kcal |
| Vet | 5.2 g |
| waarvan verzadigd | 3.7 g |
| Koolhydraten | 9.5 g |
| waarvan suikers | 9.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.5 g |
| Zout | 0.02 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!