Pandan Chiffon Cake Pondan 400g
€ 4,29
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Geniet van de lichte en luchtige textuur van Pondan Pandan Chiffon Cake. Deze heerlijke cake is doordrenkt met het geurige aroma van pandanbladeren, een populair ingrediënt in de Zuidoost-Aziatische keuken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1638 kJ / 390 kcal |
| Vet | 2.5 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 86 g |
| waarvan suikers | 50 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 5 g |
| Zout | 0.58 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!