PRIMA TASTE Instant Noodle Wholegrain Laksa LaMian 144g
€ 4,29
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de rijke en romige smaken van laksa met deze instant noedelsoep. Gemaakt met volkoren noedels en een smaakvolle kokosbouillon, het is een gezonde en bevredigende maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1695 kJ / 404 kcal |
| Vet | 17.3 g |
| waarvan verzadigd | 12.8 g |
| Koolhydraten | 48.1 g |
| waarvan suikers | 5.6 g |
| Vezels | 3.3 g |
| Eiwitten | 12.4 g |
| Zout | 3.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!