Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een verfrissende en fruitige Japanse frisdrank met deze Ramune met meloensmaak. Deze koolzuurhoudende drank wordt geleverd in een unieke kabeljauwfles met een marmeren stop, waardoor uw drankervaring een leuk en nostalgisch tintje krijgt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 163 kJ / 39 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.8 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!