Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een eenvoudige en verfrissende smaak met deze Japanse Ramune frisdrank. Deze klassieke frisdrank heeft een zuivere en frisse smaak zonder kunstmatige zoetstoffen, perfect voor degenen die de voorkeur geven aan een minder zoete optie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 163 kJ / 39 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 9.7 g |
| waarvan suikers | 9 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.01 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!