Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de waarde en het gemak van deze grote zak Red Dragon Jasmijnrijst. Deze rijst van topkwaliteit is perfect voor restaurants, cateraars of grote gezinnen die houden van het geurige aroma en de delicate smaak van jasmijnrijst.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1510 kJ / 360 kcal |
| Vet | 2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 76.9 g |
| waarvan suikers | 0.1 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.3 g |
| Zout | 0.03 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!