ROYAL THAI Jasmine Rice 18kg
€ 59,99
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Sla deze premium jasmijnrijst in met deze grote zak. Geniet van het geurige aroma en de delicate smaak van Thaise Hom Mali-rijst, perfect voor restaurants of grote gezinnen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1414 kJ / 338 kcal |
| Vet | 0.9 g |
| waarvan verzadigd | 0.4 g |
| Koolhydraten | 76 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6.6 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!