ROYAL TIGER Brown Jasmine Rice 1kg
€ 3,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de nootachtige smaak en gezonde voordelen van Royal Tiger Brown Jasmine Rice. Deze volkoren rijst is een goede bron van vezels en voedingsstoffen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1488 kJ / 351 kcal |
| Vet | 2.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 74 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 3.1 g |
| Eiwitten | 7.2 g |
| Zout | 0.9 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!