Andere opties
Beschrijving
Sla deze premium jasmijnrijst in met deze handige zak van 5 kg. Geniet van het geurige aroma en de delicate smaak van Royal Tiger Gold Jasmijnrijst in al uw favoriete gerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1527 kJ / 365 kcal |
| Vet | 1.8 g |
| waarvan verzadigd | 0.6 g |
| Koolhydraten | 80 g |
| waarvan suikers | 0.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.13 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!