SAMYANG Buldak Instant Noodles Bowl Hot Chicken Double Spicy 105g
€ 3,19
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Extreem hete Koreaanse instant noedels voor de echte pittig-eter. Dubbel zo pittig als het origineel!
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1694 kJ / 405 kcal |
| Vet | 14.3 g |
| waarvan verzadigd | 6.7 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 5.7 g |
| Vezels | 0.9 g |
| Eiwitten | 8.6 g |
| Zout | 2.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!