SAMLIP Sweet Potato Cheese Cake 50g
€ 1,39
Uitverkocht
Andere opties
Beschrijving
Ervaar een unieke en smaakvolle variant op cheesecake met Samlip Sweet Potato Cheese Cake. Deze individueel verpakte cheesecake combineert de romige textuur van cheesecake met de zoetheid van zoete aardappel.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1548 kJ / 370 kcal |
| Vet | 18 g |
| waarvan verzadigd | 7.2 g |
| Koolhydraten | 46 g |
| waarvan suikers | 28 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0.1 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!