Andere Opties
Beschrijving
Deze biologische rode cargorijst is een gezonde en smaakvolle optie. Geniet van de nootachtige smaak en levendige kleur in salades, wokgerechten en als bijgerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1378 kJ / 329 kcal |
| Vet | 2.4 g |
| waarvan verzadigd | 2 g |
| Koolhydraten | 64.5 g |
| waarvan suikers | 1.8 g |
| Vezels | 3.6 g |
| Eiwitten | 8.2 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!