SEMPIO Korean Fried Chicken Dipping Sauce Soy and Garlic 250ml
€ 5,19
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geef uw Koreaanse gebraden kip een boost met Sempio Koreaanse Fried Chicken Soja & Knoflook Dipsaus. Deze hartige saus combineert de rijke smaken van sojasaus en knoflook, perfect om te dippen en een smaakvolle kick toe te voegen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 804 kJ / 190 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 42 g |
| waarvan suikers | 30 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 2 g |
| Zout | 3.5 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!