Andere opties
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaak van Korea met Sempio Roasted Korean Seaweed Savory. Deze knapperige zeewiersnacks zijn tot in de perfectie geroosterd en licht gekruid, waardoor ze een heerlijk en gezond tussendoortje zijn.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 185 kJ / 90 kcal |
| Vet | 6 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0 g |
| Zout | 0.21 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!