Andere Opties
Beschrijving
Creëer een smaakvolle en voedzame zeewiersoep met Shimaya Zeewierbasissoeppoeder. Dit handige poeder is gemaakt van een mix van zeewier en kruiden, perfect voor een snelle en gemakkelijke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 880 kJ / 207 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 31 g |
| waarvan suikers | 19 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 19 g |
| Zout | 46.3 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!