Andere opties
Beschrijving
Geniet van een uniek en hartig tussendoortje met Smiling Fish Brand Gebakken Makrelen met Zwarte Bonen. Deze krokant gebakken makrelen zijn op smaak gebracht met gefermenteerde zwarte bonen, waardoor een rijke umami-smaak ontstaat.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1127 kJ / 271 kcal |
| Vet | 18.1 g |
| waarvan verzadigd | 7.8 g |
| Koolhydraten | 1.3 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 1.3 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 3.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!