SMILING FISH BRAND Fried Mackerels With Chili 90g
€ 2,39
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Voeg een pittige kick toe aan je snacktijd met Smiling Fish Brand Fried Makreels met Chili. Deze krokant gebakken makrelen zijn op smaak gebracht met een pittige mix van chilipepers, perfect voor wie van een beetje pit houdt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1203 kJ / 287 kcal |
| Vet | 14.7 g |
| waarvan verzadigd | 6.3 g |
| Koolhydraten | 8.8 g |
| waarvan suikers | 8.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 29.8 g |
| Zout | 1.9 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!