S&P Thai Gingko Nuts Cake With Taro Mousse 150g
€ 4,59
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Ervaar een uniek en heerlijk dessert met S&P Thai Gingko Nuts Cake met Taro Mousse. Deze cake bestaat uit een zachte en donzige cake met laagjes gingko-noten en een romige taromousse, die een heerlijke mix van smaken en texturen biedt.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 845 kJ / 202 kcal |
| Vet | 7.7 g |
| waarvan verzadigd | 3.5 g |
| Koolhydraten | 31.3 g |
| waarvan suikers | 17.5 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 1.9 g |
| Zout | 0.39 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!