SPRING HOME Parotta Plain 325g
€ 3,29
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Deze schilferige en gelaagde flatbreads zijn een hoofdbestanddeel van de Zuid-Indiase keuken. Geniet ervan met je favoriete curries, dips of als bijgerecht.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1348 kJ / 321 kcal |
| Vet | 16 g |
| waarvan verzadigd | 11 g |
| Koolhydraten | 38 g |
| waarvan suikers | 3.9 g |
| Vezels | 3.9 g |
| Eiwitten | 6.1 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!