Andere opties
Beschrijving
Ontdek de heerlijke zoete mangochutney van SWAD. Deze smaakvolle Indiase chutney is perfect als bijgerecht bij curry’s en rijstgerechten, of als een fruitige dip voor snacks. Geniet van de authentieke smaak die elk gerecht verrijkt. Een ideale smaakmaker voor uw maaltijden.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 968 kJ / 232 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.8 g |
| Koolhydraten | 54 g |
| waarvan suikers | 47 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!