Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de zoete en sappige smaak van Swad Gesneden Mango op Siroop. Deze mangoschijfjes zijn ingeblikt op een lichte siroop, perfect om van te genieten als dessert of om toe te voegen aan je favoriete recepten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 404 kJ / 95 kcal |
| Vet | 0.1 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 22.7 g |
| waarvan suikers | 16.2 g |
| Vezels | 1.4 g |
| Eiwitten | 0.2 g |
| Zout | 0 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!