SWALLOW SAILING Peanut Crisps 136g
€ 1,59
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een knapperig en hartig tussendoortje met Swallow-Sailing Peanut Chips. Deze knapperige crackers zijn gemaakt met echte pinda’s en bieden een bevredigende en smaakvolle traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1967 kJ / 469 kcal |
| Vet | 19 g |
| waarvan verzadigd | 3.8 g |
| Koolhydraten | 61 g |
| waarvan suikers | 43 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 12 g |
| Zout | 0.3 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!