SYNEAR Plain Pancake Taiwanese Flavor 450g
€ 5,69
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van de smaak van Taiwan met Synear Plain Pancake Mix. Deze pannenkoekenmix is perfect voor het maken van luchtige en heerlijke pannenkoeken in Taiwanese stijl.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1148 kJ / 274 kcal |
| Vet | 20.4 g |
| waarvan verzadigd | 8.9 g |
| Koolhydraten | 39 g |
| waarvan suikers | 2.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 6 g |
| Zout | 0.75 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!