Andere opties
Beschrijving
Geniet van een knapperig en hartig tussendoortje met Tao Kae Noi Crispy Seaweed Japanese Sauce Flavour. Deze geroosterde zeewiersnacks zijn gekruid met een zoete en hartige Japanse saus en bieden een unieke en heerlijke smaak.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 2922 kJ / 698 kcal |
| Vet | 63.8 g |
| waarvan verzadigd | 26 g |
| Koolhydraten | 17 g |
| waarvan suikers | 2.2 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 14 g |
| Zout | 1.5 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!