Andere opties
Beschrijving
Ervaar de authentieke smaak van Thailand met Tao Kae Noi Crispy Seaweed Tom Yum Flavour. Deze geroosterde zeewiersnacks zijn gekruid met de klassieke Tom Yum-smaak en bieden een pittige en pittige traktatie.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 3062 kJ / 729 kcal |
| Vet | 69.1 g |
| waarvan verzadigd | 28.9 g |
| Koolhydraten | 13.8 g |
| waarvan suikers | 3 g |
| Vezels | 4.1 g |
| Eiwitten | 13 g |
| Zout | 0.8 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!