SPRING HOME TYJ Spring Roll Wraps 12.5×12.5cm 50pcs 250g
€ 2,99
Op voorraad
Beschrijving
Maak hapklare hapjes en snacks met deze kleine loempiaverpakkingen. Deze delicate wikkels zijn perfect voor het maken van knapperige en smaakvolle loempia’s.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1289 kJ / 307 kcal |
| Vet | 4.9 g |
| waarvan verzadigd | 3.9 g |
| Koolhydraten | 58 g |
| waarvan suikers | 1.4 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.4 g |
| Zout | 0.94 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.




Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!