Andere Opties
Beschrijving
Voeg een pittige en zure smaak toe aan uw gerechten met Thai Dancer Tamarindepasta. Deze veelzijdige pasta is gemaakt van tamarindefruit en is perfect voor het maken van authentieke Thaise curries, sauzen en chutneys.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 394 kJ / 93 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 21 g |
| waarvan suikers | 14 g |
| Vezels | 3.5 g |
| Eiwitten | 1 g |
| Zout | 1.2 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.






Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!