Andere Opties
Beschrijving
Voeg een frisse en kruidige smaak toe aan uw gerechten met Thai Delight Gehakt Koriander. Dit handige pakje koriandergehakt is perfect als finishing touch voor soepen, curries en roerbakgerechten.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 126 kJ / 30 kcal |
| Vet | 0 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 6.8 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.9 g |
| Zout | 0.31 g |
Ingrediënten
Lees meerOver productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!