Andere Opties
Beschrijving
Voeg de authentieke smaak van laos toe aan je Thaise gerechten met deze handige laosgehakt. Deze wortelstok heeft een citrus- en licht peperige smaak en wordt vaak gebruikt in curries en soepen. Deze gehaktversie bespaart je tijd en moeite in de keuken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 495 kJ / 168 kcal |
| Vet | 14 g |
| waarvan verzadigd | 2.3 g |
| Koolhydraten | 9.4 g |
| waarvan suikers | 0.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 0.5 g |
| Zout | 0.05 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!