TJENDRAWASIH Spekkoek Original 700g
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Geniet van de authentieke TJENDRAWASIH Spekkoek, een heerlijke Indonesische laagjescake. Deze diepgevroren lekkernij is perfect als kant-en-klaar dessert of bij de koffie. Eenvoudig te ontdooien en te serveren voor een speciale traktatie. Bewaar dit smaakvolle product altijd diepgevroren voor de beste kwaliteit.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1907 kJ / 459 kcal |
| Vet | 34.6 g |
| waarvan verzadigd | 14.2 g |
| Koolhydraten | 29.3 g |
| waarvan suikers | 18.2 g |
| Vezels | 0.8 g |
| Eiwitten | 7.2 g |
| Zout | 0.6 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!