Andere opties
Beschrijving
Dit glutenvrije meel is gemaakt van gemalen kikkererwten en is een hoofdbestanddeel van de Indiase keuken. Gebruik het om pakora’s, bhaji’s en andere hartige snacks te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1420 kJ / 334 kcal |
| Vet | 2.7 g |
| waarvan verzadigd | 1 g |
| Koolhydraten | 50 g |
| waarvan suikers | 4.2 g |
| Vezels | 11.5 g |
| Eiwitten | 21.7 g |
| Zout | 21.7 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!