Andere Opties
Beschrijving
Deze gespleten linzen zijn snel gaar en vormen een veelzijdig ingrediënt in de Indiase keuken. Gebruik ze om dals, soepen en stoofschotels te maken.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1420 kJ / 340 kcal |
| Vet | 1.3 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 1.5 g |
| Vezels | 15 g |
| Eiwitten | 25 g |
| Zout | 0.02 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!