TAI YANG MEN Dried Chilli Strips 50g
€ 1,69
Op voorraad
Andere opties
Beschrijving
Voeg een vurige kick toe aan je gerechten met TYM Dried Chili Strips. Deze gedroogde chilipepers zijn perfect voor het toevoegen van warmte en smaak aan wokgerechten, soepen en sauzen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 887 kJ / 212 kcal |
| Vet | 12 g |
| waarvan verzadigd | 0 g |
| Koolhydraten | 53 g |
| waarvan suikers | 0 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 15 g |
| Zout | 0 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!