Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een snelle en geruststellende maaltijd met Vifon Instant Porridge Chicken Flavour. Deze instantpap zit boordevol hartige kipsmaak en is binnen enkele minuten klaar.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1553 kJ / 367 kcal |
| Vet | 5 g |
| waarvan verzadigd | 2.2 g |
| Koolhydraten | 74.8 g |
| waarvan suikers | 4.2 g |
| Vezels | 0.2 g |
| Eiwitten | 5.6 g |
| Zout | 5.2 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!