YAMATO Fried Bean Curd 240g
€ 5,75
Op voorraad
Andere Opties
Beschrijving
Geniet van een knapperig en hartig tussendoortje met Yamato Fried Bean Curd. Deze gefrituurde tofu-soesjes zijn perfect om toe te voegen aan roerbakgerechten, soepen of om zo te genieten als tussendoortje.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1180 kJ / 282 kcal |
| Vet | 15 g |
| waarvan verzadigd | 2.8 g |
| Koolhydraten | 29.2 g |
| waarvan suikers | 28.7 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 9.1 g |
| Zout | 0.7 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.





Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!