Andere opties
Beschrijving
Creëer thuis een heerlijk Pad Thai gerecht met Yum Yum Instant Pad Thai Stir-Fry Noodle. Deze instantnoedels worden geleverd met een smaakvolle Pad Thai-saus en zijn perfect voor een snelle en gemakkelijke maaltijd.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1933 kJ / 461 kcal |
| Vet | 21 g |
| waarvan verzadigd | 9.3 g |
| Koolhydraten | 60 g |
| waarvan suikers | 12 g |
| Vezels | 0 g |
| Eiwitten | 7.5 g |
| Zout | 4.4 g |
Ingrediënten
Lees meerAllergen
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.









Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!