Andere opties
Beschrijving
Creëer thuis perfecte sushi met Yume Nishiki Sushirijst. Deze premium kortkorrelige rijst is speciaal gekweekt voor het maken van sushi en zorgt voor de ideale textuur en plakkerigheid voor heerlijke sushirollen.
Voedingswaarde
| Soort | Per 100 (g / ml) |
|---|---|
| Energie | 1464 kJ / 345 kcal |
| Vet | 1.2 g |
| waarvan verzadigd | 0.2 g |
| Koolhydraten | 77 g |
| waarvan suikers | 0.5 g |
| Vezels | 0.8 g |
| Eiwitten | 5.7 g |
| Zout | 0.01 g |
Over productinformatie
Bij C&C Asian Market streven we ernaar om de productinformatie op onze website zo nauwkeurig mogelijk weer te geven. Omdat fabrikanten hun producten en verpakkingen regelmatig aanpassen, kunnen gegevens zoals ingrediënten, voedingswaarden, dieet- of allergie-informatie veranderen. We adviseren je daarom altijd de verpakking te controleren voordat je het product consumeert. Voor vragen of opmerkingen kun je uiteraard altijd contact opnemen met onze klantenservice.








Beoordelingen
Wees de eerste om een recensie te schrijven!